Byt 1+kk - Praha 2, Nusle (ID 2312)

v RK
Nabízíme k prodeji velmi zajímavý byt 1+kk, 30 m2, s výhledem do parku, v kompletně zrekonstruovaném domě v ul. Lumírova, Praha 4, Nusle. Byt se nachází ve 2.NP cihlového domu v těsné blízkosti památkové zóny Vyšehradu. Standardy vybavení – dvouvrstvá dubová podlaha, interiérové dveře – model Elegant, okna z dřevěných europrofilů s izolačním trojsklem, dřevěné vstupní dveře, koupelna se sprchovým koutem a keramickou dlažbou. Velkou výhodou tohoto projektu je sousedství areálu a památkové zóny Vyšehradu s možností volnočasových a sportovních aktivit např. tenisové kurty jsou 2 min chůze od domu. Výborná dopravní dostupnost do centra města, 5 min chůze metro C Vyšehrad, v blízkosti domu rovněž stanice tram směr Rašínovo nábřeží. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 1+kk - Praha 8, Ďáblice (ID 2346)

4.290.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nový byt 1+kk, 26 m2, ve 2. NP budovy s výtahem, nacházející se na rohu ulic Jiříkovká a Oldřichovská, v Praze 8, Ďáblicích. Byt s orientací na jih má tyto standardy vybavení – koupelna se sprchovým koutem Eurowa a velkoformátovou dlažbou Florencie, v obývacím pokoji laminátová podlaha EGGER Eclick, v bytě jsou obložkové zárubně a dveře Sapeli. V bytu náleží zděný sklep (3m2), který je umístěn v suterénu budovy. Velkou výhodou tohoto bytu, který je umístěn v areálu projektu Evergreen, je kompletní občanská vybavenost a možností volnočasových a sportovních aktivit v okolí. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, 2 min zastávka BUS, metro C Ládví 10 min.
 

Byt Byt 1+kk - Praha 8, Ďáblice (ID 2350)

4.890.000,-Kč
Nabízíme k prodeji nový byt 1+kk s balkonem, 34 m2, ve 2. NP budovy s výtahem, nacházející se na rohu ulic Jiříkovká a Oldřichovská, v Praze 8, Ďáblicích. Byt s orientací na východ má tyto standardy vybavení – koupelna s vanou a velkoformátovou dlažbou Florencie, v obývacím pokoji laminátová podlaha EGGER Eclick, v bytě jsou obložkové zárubně a dveře Sapeli. V bytu náleží zděný sklep (3m2), který je umístěn v suterénu budovy. Velkou výhodou tohoto bytu, který je umístěn v areálu projektu Evergreen, je kompletní občanská vybavenost a možnost volnočasových a sportovních aktivit v okolí. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, 2 min zastávka BUS, metro C Ládví 10 min.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 1+kk - Praha 3, Žižkov (ID 2343)

6.990.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví 1+kk, 37 m2 ve 3. NP kompletně zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem, v ul. Slavíkova, Praha 2 – Vinohrady. Dům se nachází v příjemné lokalitě, nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad s výbornou dostupností do centra Prahy. Vybavení bytu - podlahové vytápění, dřevěné podlahy, dveře a okna v dřevěném provedení, nadstandardní sanita, zn. Villeroy & Boch, Hüppe, Hans Grohe. K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu. Dům je situován nedaleko Riegerových sadů, které jsou vyhlášenou relaxační oázou v centru města, takže se jedná o ideální nemovitost na investici. Parkování je možné před domem nebo v jeho okolí. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt Byt 2+1 - Praha 7, Holešovice (ID 2342)

v RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 2+1, o podlahové ploše 58 m2, který se nachází v 1. NP činžovního domu v ul. Umělecké, Praha 7 - Holešovice. Dispozice bytu – obývací pokoj, ložnice, zádveří navazující na kuchyň, koupelna a WC. K bytu náleží prostorný sklep 5 m2, který je umístěn v suterénu domu. Vytápění je zajištěno podlahovým topením a el. přímotopy. Na podlaze jsou původní dubové parkety. Dům se nachází v klidné lokalitě nedaleko Stromovky a Letenských sadů s možností širokého volnočasového vyžití. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost, nákupní centrum Stromovka 2 minuty chůze od domu. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, zastávka tram 4 min. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt Byt 2+kk - Praha 10, Záběhlice (ID 2340)

5.990.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 2+kk s lodžií a garážovým stáním, o podlahové ploše 54 m2, který se nachází v 5. patře bytového domu s dvěma výtahy v ul. Jetelová, v Praze 10 - Záběhlicích. Dispozice bytu – prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, chodba, koupelna s vanou, samostatné WC, komora a lodžie se vstupem z obývacího pokoje. Dům se nachází v žádané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, nákupní centrum a poliklinika 2 minuty chůze od domu, v lokalitě je rovněž široké volnočasové vyžití - Hamerský rybník se sportovním areálem Hamr a další příjemnou volnočasovou zónou je přírodní park Meandry Botiče a Hostivařská přehrada. Výborná dostupnost do centra města, nedaleko domu zastávka BUS na metro 6 min. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 1+kk - Praha 7, Bubeneč (ID 2261)

v RK
Nabízíme k prodeji byt 1+kk, 29 m2, v osobním vlastnictví, který se nachází v secesním domě s výtahem v Praze 7 - Bubenči. Dům i byt jsou po kompletní rekonstrukci. Byt je vybaven novým nábytkem a kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči - pračka se sušičkou, myčka, trouba, lednice, digestoř, sklokeramická deska. K bytu náleží sklep, který je umístěn v suterénu domu. Velmi atraktivní lokalita v blízkosti parku Stromovka, který nabízí množství volnočasových aktivit. V okolí domu je rovněž několik příjemných restaurací a kaváren a kompletní občanská vybavenost, nedaleko obchodní centrum Stromovka. Výborná dopravní dostupnost do centra města. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je rezervována...
 

Byt 3+kk - Praha 2, Nusle (ID 2314)

v RK
Nabízíme k prodeji velmi zajímavý mezonetový byt 3+kk, 64 m2 s terasou 8 m2, v kompletně zrekonstruovaném domě v ul. Lumírova, Praha 4, Nusle. Byt má vstup v 1. NP cihlového domu v těsné blízkosti památkové zóny Vyšehrad. Standardy vybavení – dvouvrstvá dubová podlaha, interiérové dveře – model Elegant, okna z dřevěných europrofilů s izolačním trojsklem, dřevěné vstupní dveře, koupelna se sprchovým koutem a keramickou dlažbou. Velkou výhodou tohoto projektu je sousedství areálu a památkové zóny Vyšehradu s možností volnočasových a sportovních aktivit např. tenisové kurty jsou 2 min chůze od domu. Výborná dopravní dostupnost do centra města, 5 min chůze metro C Vyšehrad, v blízkosti domu rovněž stanice tram směr Rašínovo nábřeží. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je rezervována...

Byt 3+1 - Praha 2, Nusle (ID 2319)

v RK
Nabízíme k prodeji velmi zajímavý mezonetový byt 3+1, 136 m2, v kompletně zrekonstruovaném domě v ul. Lumírova, Praha 2, Nusle. Byt se nachází ve 4. a 5. NP cihlového domu v těsné blízkosti památkové zóny Vyšehrad. Ve spodním podlaží bytu se nachází zádveří, velký obývací pokoj s výhledem do parku, kuchyň, hala se schodištěm do horního patra bytu a toaleta. Horní podlaží bytu tvoří hala se schodištěm, prostorná ložnice, pokoj se vstupem na terasu, koupelna. Standardy vybavení – dvouvrstvá dubová podlaha, interiérové dveře – model Elegant, okna z dřevěných europrofilů s izolačním trojsklem, dřevěné vstupní dveře, koupelna se sprchovým koutem a keramickou dlažbou. Velkou výhodou tohoto projektu je sousedství areálu a památkové zóny Vyšehradu s možností volnočasových a sportovních aktivit např. tenisové kurty jsou 2 min chůze od domu. Výborná dopravní dostupnost do centra města, 5 min chůze metro C Vyšehrad, v blízkosti domu rovněž stanice tram směr Rašínovo nábřeží. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt Byt 2+kk - Praha 2, Nusle (ID 2313)

v RK
Nabízíme k prodeji byt 2+kk, 45 m2, v kompletně zrekonstruovaném domě v ul. Lumírova, Praha 4, Nusle. Byt se nachází ve 3.NP cihlového domu v těsné blízkosti památkové zóny Vyšehrad. Standardy vybavení – dvouvrstvá dubová podlaha, interiérové dveře – model Elegant, okna z dřevěných europrofilů s izolačním trojsklem, dřevěné vstupní dveře, koupelna se sprchovým koutem a keramickou dlažbou. V rámci tohoto projektu jsou v nabídce i byty 3+kk a mezonet 136 m2. Velkou výhodou tohoto projektu je sousedství areálu a památkové zóny Vyšehradu s možností volnočasových a sportovních aktivit např. tenisové kurty jsou 2 min chůze od domu. Výborná dopravní dostupnost do centra města, 5 min chůze metro C Vyšehrad, v blízkosti domu rovněž stanice tram směr Rašínovo nábřeží. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 2+kk - Praha 2, Vinohrady (ID 2251)

v RK
Nabízíme k prodeji příjemný a dispozičně dobře řešený byt 2+kk, 49 m2, Praha 2 - Vinohrady. Oba pokoje mají samostatný vstup z centrální chodby. Byt se nachází na hranici Riegrových sadů, které jsou vyhledávanou relaxační a volnočasovou zónou v centru Prahy. Dům je po celkové rekonstrukci. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Dobrá dopravní dostupnost - 3 min. pešky na stanici metra Jiřího z Poděbrad a 6 min. na Václavské náměstí. Veškerá občanská vybavenost je v okolí domu. Parkování je možné před domem - rezidenční i smíšená parkovací zóna. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 2+kk - Praha (ID 2316)

8.900.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nový mezonetový byt 2+kk, 60 m2 s terasou 9 m2 v horním patře a balkonem 4 m2 ve spodním patře s hezkým výhledem na centrum Prahy. Byt se nachází v 6. a 7. NP kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem. Byt se sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem se vstupem na balkon, ložnice a chodby se vstupem na terasu, šatny, WC a koupelny s WC. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Vybavení bytu je ve vysokém standardu, včetně dřevěných podlah. V tomto projektu máme v nabídce i další mezonetové byty 2+kk a 3+kk s terasou. K relaxaci lze využít i společnou zahradu se vzrostlou zelení. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště, v okolí se nachází i velké množství zajímavých restaurací a kaváren – např. Kavárna pod korunami stromů s velmi příjemným venkovním posezením v letních měsících. Možnost volnočasového vyžití v nedalekých Riegrových sadech, v parku Parukářka a na Vítkově. Výborná dopravní dostupnost do centra města, nedaleko zastávka tram. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...
 

Byt 3+kk - Praha 3, Žižkov (ID 2317)

v RK
Nabízíme k prodeji nový mezonetový byt 3+kk, 82 m2 s terasou 15 m2 s hezkým výhledem na centrum Prahy v 6. a 7. NP kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem. Byt se sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, pokoje, chodby, šatny, komory, koupelny s WC. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Vybavení bytu je ve vysokém standardu, včetně dřevěných podlah. V tomto projektu máme v nabídce i další mezonetové byty 2+kk s terasou. K relaxaci lze využít i společnou zahradu se vzrostlou zelení. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště, v okolí se nachází i velké množství zajímavých restaurací a kaváren – např. Kavárna pod korunami stromů s velmi příjemným venkovním posezením v letních měsících. Možnost volnočasového vyžití v nedalekých Riegrových sadech, v parku Parukářka a na Vítkově. Výborná dopravní dostupnost do centra města, nedaleko zastávka tram. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 2+kk - Praha 3, Žižkov (ID 2315)

7.750.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, 51 m2 v 6. NP kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem. Byt se sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, chodby, šatny, koupelny s WC. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Vybavení bytu je ve vysokém standardu, včetně dřevěných podlah. K relaxaci lze využít i společnou zahradu se vzrostlou zelení. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště, v okolí se nachází i velké množství zajímavých restaurací a kaváren – např. Kavárna pod korunami stromů s velmi příjemným venkovním posezením v letních měsících. Možnost volnočasového vyžití v nedalekých Riegrových sadech, v parku Parukářka a na Vítkově. Výborná dopravní dostupnost do centra města, nedaleko zastávka tram. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 1+kk - Praha 4, Podolí (ID 2311)

4.490.000,- Kč
Nabízíme k prodeji byt 1+kk, OV, 29 m2, který je situován ve 3. patře cihlového domu s výtahem, v ulici Podolská, Praha 4 - Podolí. Byt prošel v roce 2019 kompletní, luxusní rekonstrukcí: nová kuchyňská linka s kamennou pracovní deskou a vestavnými spotřebiči, podlahová krytina Chorvatský kámen, dubové parkety, pod omítkové baterie HansGrohe, dveře, vestavná skříň, umyvadlová skříňka a police. Vytápění bytu je zajištěno elektrickým kotlem. K bytu náleží i sklep v 1. PP domu. Veškerá občanská vybavenost je v místě bydliště. Plavecký stadion Podolí se nachází 100 m, resp. areál Žluté lázně 200 m od domu. V blízkosti je známá in-line/cyklostezka. Tramvajová zastávka Kublov se nachází cca 150 m od domu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...
 

Byt 3+kk - Praha 4, Hodkovičky (ID 2242)

8.700.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nový byt 3+kk, 86 m2 v 3. NP projektu Vila Hodkovičky, umístěném v ul. Na Lysinách, v klidné a rezidenční čtvrti Praha 4 – Hodkovičky. Vybavení bytu - koupelna s velkoformátovou dlažbou, mosaikové obklady Durstone, nadstandardní sanita zn. Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vytápění, dřevěná okna o velikosti „floor-to-ceiling“, interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu, v této části domu je i praktická umývárna pro kola a psy. K bytu je možné přikoupit parkovací stání. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, nedaleko domu BUS, zastávka tram i vlakové nádraží Braník. Okolí nabízí kromě lesoparku i množství sportovních aktivit - Rezort Golf & Country Club Hodkovičky je vzdálen 1,3 km od domu. Další sportovní areál Hamr Sport (tenis, fotbal, badminton, florbal, beachvolejbal) se nachází hned vedle golfového hřiště. V okolí jsou i krásná cyklotrasy podél Vltavy, vhodné i pro in–line brusle. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 3+kk - Praha 4, Nusle (ID 2302)

6.490.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+kk o podlahové ploše 50 m2 s velkou terasou 17 m2, který se nachází v 1. NP cihlového domu, v ul. Pod Děkankou, Praha 4. Dispozice bytu - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je vstup na terasu, ložnice, pokoj, chodba a koupelna s WC. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Výborná dopravní dostupnost do centra města, stanice metra C Pražské povstání 3 minuty chůze od domu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 4+kk - Praha 4, Hodkovičky (ID 2246)

11.350.000,- Kč
Nabízíme k prodeji mezonetový nový byt typu townhouse 4+kk, 109 m2, s lodžií a zahradou 45 m2 v projektu Vila Hodkovičky, umístěném v ul. Na Lysinách, v klidné a rezidenční čtvrti Praha 4 – Hodkovičky. V tomto projektu lze koupit i další byty 2+kk až 4+kk s podlahovou plochou 83 – 108 m2, některé z nabízených bytů jsou mezonety se zahradou 45 – 156 m2. Vybavení bytu - koupelna s velkoformátovou dlažbou, mosaikové obklady Durstone, nadstandardní sanita zn. Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vytápění, dřevěná okna o velikosti „floor-to-ceiling“, interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu, v této části domu je i praktická umývárna pro kola a psy. K bytu je možné přikoupit parkovací stání. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, nedaleko domu BUS, zastávka tram i vlakové nádraží Braník. Okolí nabízí kromě lesoparku i množství sportovních aktivit - Rezort Golf & Country Club Hodkovičky je vzdálen 1,3 km od domu. Další sportovní areál Hamr Sport (tenis, fotbal, badminton, florbal, beachvolejbal) se nachází hned vedle golfového hřiště. V okolí jsou i krásná cyklotrasy podél Vltavy, vhodné i pro in–line brusle. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 3+1 - Praha 4 - Krč (ID 2238)

v RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkonem, o celkové výměře podlahové plochy 93 m2, který se nachází ve 2.NP cihlového domu, v ul. Pod višňovkou, Praha 4 - Krč. Dispozice bytu – chodba, kuchyň, komora, obývací pokoj, za kterého je vstup na balkon, ložnice, pokoj a dále nově zrekonstruovaná koupelna a WC. Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. K bytu naleží sklep (5m2) v suterénu domu. Vytápění samostatným plynovým kotlem. Jedná se o velmi pěkné bydlení v příjemné a klidné lokalitě plné zeleně. K bytu je možné přikoupit garáž 17 m2. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, nedaleko domu BUS na stanici metra C Budějovická. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 3+kk - Praha 3 - Žižkov (ID 2128)

v RK
Nabízíme k prodeji byt 3+kk, 66 m2 s terasou 10,4 m2, OV, v 8. NP projektu Rezidence Buchovcova v zrekonstruovaném cihlovém domě s výtahem, v Praze 3 – Žižkov. Dům se nachází v příjemné lokalitě nedaleko parku Vítkov a sportovního areálu Pražačka, s širokou možností volnočasového vyžití. Kompletní rekonstrukce zahrnuje nové stoupačky, okna, rozvody elektřiny, fasádu, střechu, nový výtah, společné prostory a sklepy - dokončení bytu v létě 2019. Nízký fond oprav 5 Kč za m2. Na fotodokumentaci stav bytu po rekonstrukci. Výborná dopravní dostupnost do centra – tram 5 min metro A Želivského a 10 min metro C Hlavní nádraží. Veškerá občanská vybavenost, parkování je možné před domem nebo v jeho okolí. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 4+1 - Praha 10, Záběhlice (ID 2247)

5.390.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 s lodžií a sklepní kójí na patře, o podlahové ploše 90,8 m2, který se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného panelového domu s výtahem v Mládežnické ulici, v Praze 10 - Záběhlicích. Dům prošel rekonstrukcí - nová zateplovací fasáda, nový výtah, střecha, vstup. Byt je v udržovaném stavu s novými plastovými okny a zasklenou lodžií. Dispozice bytu – prostorný obývací pokoj, kuchyně, chodba, ložnice a dva pokoje, koupelna a samostatné WC. K bytu lze přikoupit vnitřní garážové stání 560.000,-Kč, umístěné 2 min pěšky od domu. Dům se nachází v lokalitě s širokým volnočasovým vyžitím, nedaleko Hostivařská přehrada, Hamerský rybník se sportovním areálem Hamr a další příjemnou volnočasovou zónu nabízejí stezky kolem Botiče. V místě veškerá občanská vybavenost např. OC VIVO Hostivař a OC CÍL. Výborná dostupnost do centra města, nedaleko domu zastávka BUS na metro Skalka, Strašnická, případně TRAM 22, 26. Nemovitost lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 1+kk - Praha 2 - Vinohrady (ID 2235)

v RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji nový byt v osobním vlastnictví 1+kk, 27 m2 v 2. NP kompletně zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem, v ul. Slavíkova, Praha 2 – Vinohrady. Lze koupit i sousední byt 1+kk 29 m2, s možností jejich propojí. Dům se nachází v příjemné lokalitě, nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad s výbornou dostupností do centra Prahy. Vybavení bytu - podlahové vytápění, dřevěné podlahy, dveře a okna v dřevěném provedení, nadstandardní sanita, zn. Villeroy & Boch, Hüppe, Hans Grohe. Dům je situován nedaleko Riegerových sadů, které jsou vyhlášenou relaxační oázou v centru města, takže se jedná o ideální nemovitost na investici. Parkování je možné před domem nebo v jeho okolí. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 3+kk - Praha 9, Černý Most (ID 2229)

4.990.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+kk s balkonem 4,5 m2, o celkové výměře podlahové plochy 64 m2, který se nachází ve 4. NP cihlového domu s výtahem, v ul. Dobrovolného, Praha 9 - Černý Most. K bytu náleží sklepní kóje (1,7 m2) a garážové stání umístěné v suterénu domu. Dispozice bytu – předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, za kterého je vstup na balkón, ložnice, pokoj, koupelna a WC. Kuchyňský kout je vybaven moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Jedná se o velmi pěkné bydlení v příjemné a klidné lokalitě s oploceným dětským hřištěm přímo za domem. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, MHD u domu a 5 minut na metro B Rajská zahrada. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt Byt 2+kk - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem (ID 2224)

1.790.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+kk, DV, o podlahové ploše 40 m2, který se nachází ve 3. NP osmipodlažního panelového domu v ul. Lipová, Brandýs nad Labem. Dům je umístěn v příjemné lokalitě v centru města v blízkosti Masarykova náměstí. Velkou výhodou tohoto převodu je skutečnost, že kupující neplatí daň z převodu nemovitosti a zároveň lze koupi bytu financovat hypotečním úvěrem, jelikož byt bude letos převeden do osobního vlastnictví. Anuita je doplacena. Dům má zateplenou fasádu, nový výtah, byt nová plastová okna, jinak je byt v původním stavu, umožňující novému majiteli dispoziční přestavbu dle jeho představ. K bytu náleží sklepní kóje umístěná v suterénu domu. Parkování je možné před domem. V docházkové vzdálenosti se nachází školka, škola i kompletní občanská vybavenost. Vedle domu je dětské hřiště. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy, BUS 25 min na stanici metra Černý Most a dále na stanice metra Českomoravská a Letňany, zástavka BUS 2 minuty chůze od domu.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 2+kk 2T - Praha 5, Smíchov (ID 2174)

v RK
Nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, 56 m2 s dvěma terasami 37 m2 a 22 m2, ze kterých je nádherný výhled na Prahu, v novostavbě luxusního projektu. Byt se nachází ve 8. nadzemním podlaží domu s výtahem, v ul. Bieblova, Praha 5 – Smíchov. Nemovitost je umístěna v příjemné a klidné lokalitě, s možností relaxace a volnočasových aktivit. Možnost parkovacího stání na parkovišti pod domem a sklepní kóje. Veškerá občanská vybavenost v okolí, nedaleko OC Nový Smíchov. Výborná dostupnost do centra Prahy. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt Byt 1+kk - Praha 5, Smíchov (ID 2166)

3.600.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nový byt 1+kk, 40 m2, v novostavbě luxusního projektu. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu s výtahem, v ul. Bieblova, Praha 5 – Smíchov. Nemovitost je umístěna v příjemné a klidné lokalitě, s možností relaxace a volnočasových aktivit. V nabídce jsou i další byty v tomto luxusním projektu s dispozicí 1+kk a 2+kk a podlahovou plochou 32 m2 – 68 m2. Možnost parkovacího stání na parkovišti pod domem a sklepní kóje. Veškerá občanská vybavenost v okolí, nedaleko OC Nový Smíchov. Výborná dostupnost do centra Prahy. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 4+kk - Praha 4, Záběhlice (ID 2148)

v RK
Nabízíme k prodeji byt 4+kk, který se nachází ve 6. nadzemním podlaží zděného bytového domu, v ulici Mikanova, v Praze 10 - Záběhlicích. Celková plocha bytu s příslušenstvím včetně sklepní kóje je 109,1 m2. K bytu náleží garáž a kryté parkovací stání. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem 40,8 m2, pokoj 11,7m2, pokoj 16,1m2, pokoj 13 m2, předsíň 13,9 m2, koupelna + WC 5 m2, koupelna + WC 2,8 m2, komora 2,8 m2, sklep 3 m2. K bytu náleží 3 balkony s celkovou podlahovou plochou 13,9 m2. V místě veškerá občanská vybavenost a OC Hostivař. Příjemná lokalita plná zeleně, nedaleko Hostivařské přehrady, s možností volnočasového vyžití. Výborná dopravní dostupnost do centra města.

Tato nemovitost je již prodána...
 

Byt Byt 3+kk - Praha 5, Stodůlky (ID 2344)

5.300.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+kk/L, 68 m2 v ul. Hábova, Praze 5 - Stodůlky. Byt v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou je situován v 6.NP domu v blízkosti staré zástavby Stodůlek. Dispozice bytu – chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, ze které je vstup na zasklenou lodžii, pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC. Byt má nové předokenní žaluzie. V letošním roce je z fondu oprav naplánována rekonstrukce a rozšíření lodžií. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, stanice metra B Stodůlky 5 min. Blízko domu vícefunkční hřiště, v okolí veškerá občanská vybavenost.

Tato nemovitost je již prodána...
 

Byt Byt 3+1 - Praha 7, Holešovice (ID 2339)

20.900,- Kč
Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1, o podlahové ploše 83 m2, který se nachází v 1. NP činžovního domu v ul. U letenského sadu, Praha 7 - Holešovice. Dispozice bytu – obývací pokoj, ložnice, pracovna, kuchyň, prostorná chodba, koupelna a WC. K bytu náleží sklep, který je umístěn v suterénu domu. Vytápění samostatným plynovým kotlem. Dům se nachází v klidné lokalitě nedaleko Letenských sadů s možností širokého volnočasového vyžití. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, zastávka tram 2 min.

Tato nemovitost je již prodána...
 

Byt Byt 2+kk - Praha 4, Hodkovičky (ID 2241)

6.540.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nový byt 2+kk, 69 m2, s předzahrádkou 18,5 m2 v 1. NP projektu Vila Hodkovičky, umístěném v ul. Na Lysinách, v klidné a rezidenční čtvrti Praha 4 – Hodkovičky. V tomto projektu lze koupit i další byty 2+kk až 4+kk s podlahovou plochou 83 – 108 m2, některé z nabízených bytů jsou mezonety s předzahrádkou 18 – 156 m2. Vybavení bytu - koupelna s velkoformátovou dlažbou, mosaikové obklady Durstone, nadstandardní sanita zn. Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vytápění, dřevěná okna o velikosti „floor-to-ceiling“, interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. K bytu náleží sklepní kóje, umístěná v suterénu domu, v této části domu je i praktická umývárna pro kola a psy. K bytu je možné přikoupit parkovací stání. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Dobrá dopravní dostupnost do centra města, nedaleko domu BUS, zastávka tram i vlakové nádraží Braník. Okolí nabízí kromě lesoparku i množství sportovních aktivit - Rezort Golf & Country Club Hodkovičky je vzdálen 1,3 km od domu. Další sportovní areál Hamr Sport (tenis, fotbal, badminton, florbal, beachvolejbal) se nachází hned vedle golfového hřiště. V okolí jsou i krásná cyklotrasy podél Vltavy, vhodné i pro in–line brusle. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 3+1 - Třebusice, okr. Kladno (ID 2256)

2.950.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt s dispozicí 3+1 s balkonem, s garáží, dvěma prostornými sklepy a samostatnou zahradou s dětským hřištěm a posezením, na kterou lze umístit i bazén. Byt a garáž jsou v osobním vlastnictví, zahrada (140 m2) je pronajata na dobu neurčitou od Státního pozemkového úřadu s ročním nájmem 100,- Kč. Bytová jednotka o podlahové ploše 77 m2, se nachází v 2. NP třípodlažního domu v Třebusicích a skládá se z obývacího pokoje, ze kterého je vstup na balkon, ložnice s vestavěnou skříní, dětského pokoje, kuchyně, spíže, chodby, koupelny, WC a komory. V 1.NP domu se nacházejí dva sklepy (7m2 a 5,5 m2) a samostatná kotelna (2,5 m2) s plynovým kotlem. Dům má novou fasádu, plastová okna, nové vchodové dveře. Kromě garáže může majitel bytu užívat i dvě parkovací stání před domem. V blízkosti nemovitosti se nachází školka, škola i další občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost - autem Praha, Kladno, Slaný (15 min). Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Byt 4+kk - Praha 2, Vinohrady (ID 2124)

8.900.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 4+kk, 155m2, který se nachází v 2. NP secesního domu v Praze 2-Vinohrady. Výborná investiční příležitost - koupě bytu z privatizace do osobního vlastnictví. Jedná se o prostorný a dispozičně velmi zajímavý byt v lukrativní části centra města, v těsném sousedství náměstí Míru a Divadla na Vinohradech. Dispozice bytu: velký obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem (59m2), ložnice (18m2), pokoj (19 m2), pokoj (18m2), předsíň (11m2), koupelna 1 (7,8m2), koupelna 2 (2,9 m2) koupelna 3 (3,1m2), balkon (2m2). K bytu náleží sklepní kóje (8m2). V bytě proběhla rozsáhlá rekonstrukce vč. nových rozvodů a vzduchotechniky. Nemovitost nelze financovat hypotečním úvěrem.

Tato nemovitost je již prodána...