Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Káraný, okr. Praha - východ (ID 2220)

3.704.980,-Kč
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1282 m2 v obci Káraný, okr. Praha - východ. Rovinatý a zasíťovaný pozemek, který je umístěn v lokalitě s několika dalšími novými stavebními pozemky, se nachází nedaleko centra obce. Nyní se dokončuje komunikace s veřejným osvětlením a inženýrské sítě-tlaková kanalizace, vodovod a elektřina - bude vedena v zemi. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu, nedaleko soutoku Labe a Jizery, s širokou možností volnočasového vyžití - v okolí přírodní rezervace s nádhernými lesy, slepé rameno Labe, množství pískoven, tenisové kurty, restaurace, mateřská školka a kompletní občanská vybavenost. Přes Káraný vede několik cyklotras s blízkou lávkou přes Labe, spojující Káraný a Lázně Toušeň. Nedaleko pozemku je autobusová zastávka. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy, nájezd na D10 cca 5 km, Brandýs nad Labem je vzdálen 6 km. Koupi nemovitosti je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je rezervována...

Pozemek Pozemky pro komerční využití - Káraný, okr. Praha - východ (ID 2223)

3.600.000,- Kč
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2360 m2 v obci Káraný, okr. Praha - východ. Rovinatý pozemek, přes jehož část vedou dráty vysokého napětí, se nachází nedaleko centra obce. Zasíťování pozemku lze zajistit na základě smlouvy o dílo. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu, nedaleko soutoku Labe a Jizery, s širokou možností volnočasového vyžití - v okolí přírodní rezervace s nádhernými lesy, slepé rameno Labe, množství pískoven, tenisové kurty, restaurace, mateřská školka a kompletní občanská vybavenost. Přes Káraný vede několik cyklotras s blízkou lávkou přes Labe, spojující Káraný a Lázně Toušeň. Nedaleko pozemku je autobusová zastávka. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy, nájezd na D10 cca 5 km, Brandýs nad Labem je vzdálen 6 km.

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Říčany, Strašín (ID 2231)

2.998.000,- Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek o výměře 712 m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě s krásným výhledem v obci Říčany - Strašín, Praha - východ. Pozemek je kompletně zasíťovaný - kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemku vede asfaltová komunikace s chodníky, veřejným osvětlením, přechody. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Říčany, Strašín (ID 2230)

3.990.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji atraktivní pozemek o výměře 935 m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě s krásným výhledem v obci Strašín u Říčan, Praha - východ. K dispozici je ještě vedlejší pozemek s výměrou 712 m2. Pozemky jsou kompletně zasíťované. Je zde kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemkům vede asfaltová komunikace s chodníky, veřejným osvětlením, přechody. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Říčany, Strašín (ID 2123)

2.956.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o výměře 704 m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě s krásným výhledem v obci Říčany - Strašín, Praha - východ. K dispozici jsou 2 pozemky s výměrami 712 m2 a 935 m2. Pozemky jsou kompletně zasíťované - kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemkům vede asfaltová komunikace s chodníky, veřejným osvětlením, přechody. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Pozemek pro stavbu RD - Otročiněves, okr. Beroun (ID 2009)

450,- Kč/m2
Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemky o celkové výměře 20.438 m2, které jsou určeny pro výstavbu rodinných domů. Pozemky se nachází v přírodně zajímavé a krásné lokalitě CHKO Křivoklátsko, na vyvýšeném místě s mimořádným výhledem do okolní lesnaté krajiny, navazujícím na stávající zástavbu, v obci Otročiněves u Berouna. Jedná se o 21 stavebních pozemků, které je nutné napojit na IS a vybudovat komunikaci. V obci je základní občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost po dálnici D5 do Prahy 30 km dále Beroun 10 km, Plzeň 55 km.