Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Praha 8 - Troja (ID 2351)

v RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1069 m2, Praha 8 –Troja, který je umístěn na atraktivním místě s hezkým výhledem na okolní části Prahy. Jedná se o klidnou a rezidenční lokalitu, s širokou možností volnočasového vyžití v okolní přírodě. Na hranici pozemku, který se nachází na rohu ulic Na Dlážděnce a Nad Strání, jsou veškeré IS, nyní se dokončuje kanalizace. V okolí kompletní občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy. Koupi nemovitosti je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.
 

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Lomnice nad Popelkou (ID 2353)

v RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 509 m2, který je umístěn v klidné lokalitě s původní zástavbou rodinných domů. Na hranici pozemku jsou veškeré IS – elektřina, plyn, obecní vodovod, kanalizace. V místě je kompletní občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost - vlak, bus, autem s napojením na dálnici. Lomnice na Popelkou je příjemná lokalita v blízkosti Krkonoš a Českého ráje, s širokou možností volnočasových a sportovních aktivit. Koupi nemovitosti lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je rezervována...

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Káraný, okr. Praha - východ (ID 2220)

3.704.980,-Kč
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1282 m2 v obci Káraný, okr. Praha - východ. Rovinatý a zasíťovaný pozemek, který je umístěn v lokalitě s několika dalšími novými stavebními pozemky, se nachází nedaleko centra obce. Nyní se dokončuje komunikace s veřejným osvětlením a inženýrské sítě-tlaková kanalizace, vodovod a elektřina - bude vedena v zemi. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu, nedaleko soutoku Labe a Jizery, s širokou možností volnočasového vyžití - v okolí přírodní rezervace s nádhernými lesy, slepé rameno Labe, množství pískoven, tenisové kurty, restaurace, mateřská školka a kompletní občanská vybavenost. Přes Káraný vede několik cyklotras s blízkou lávkou přes Labe, spojující Káraný a Lázně Toušeň. Nedaleko pozemku je autobusová zastávka. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy, nájezd na D10 cca 5 km, Brandýs nad Labem je vzdálen 6 km. Koupi nemovitosti je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je rezervována...

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Říčany, Strašín (ID 2231)

2.998.000,- Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek o výměře 712 m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě s krásným výhledem v obci Říčany - Strašín, Praha - východ. Pozemek je kompletně zasíťovaný - kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemku vede asfaltová komunikace s chodníky, veřejným osvětlením, přechody. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Říčany, Strašín (ID 2230)

3.990.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji atraktivní pozemek o výměře 935 m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě s krásným výhledem v obci Strašín u Říčan, Praha - východ. K dispozici je ještě vedlejší pozemek s výměrou 712 m2. Pozemky jsou kompletně zasíťované. Je zde kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemkům vede asfaltová komunikace s chodníky, veřejným osvětlením, přechody. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Pozemek Pozemky pro stavbu RD - Říčany, Strašín (ID 2123)

2.956.000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o výměře 704 m2, který se nachází v klidné lokalitě, v nové zástavbě s krásným výhledem v obci Říčany - Strašín, Praha - východ. K dispozici jsou 2 pozemky s výměrami 712 m2 a 935 m2. Pozemky jsou kompletně zasíťované - kanalizace, vodovod, plyn, elektřina. K pozemkům vede asfaltová komunikace s chodníky, veřejným osvětlením, přechody. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Tato nemovitost je již prodána...

Pozemek Pole - Polička, okr. Svitavy (ID 2328)

280,- Kč/m2
Exkluzivně nabízíme k prodeji investičně velmi zajímavý pozemek o výměře 2566 m2, v plánované průmyslové zóně, který se nachází na okraji města Polička, okres Svitavy. Na pozemek je aktuálně uzavřena pachtovní smlouva.

Tato nemovitost je již prodána...
 

Pozemek Pole - Bučovice, Marefy, okr. Vyškov (ID 2327)

150,- Kč/m2
Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi atraktivní pozemky o celkové výměře 70504 m2, které se nacházejí v katastrálním území Marefy, v okrese Vyškov, LV 88. Jedná se o tyto pozemky: parc. č. 413/17 o výměře 23022 m2, parc. č. 482/33 o výměře 18542 m2, parc. č. 533/1 o výměře 28940 m2. Na pozemky je aktuálně uzavřena pachtovní smlouva.

Tato nemovitost je již prodána...