Byt 1+kk - Starokolínská, Praha 9 - Újezd nad Lesy (ID 302)

v RK
Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, o podlahové ploše 30 m2, který se nachází ve 3. patře rezidence s recepcí a příjemnou kavárnou, ul. Starokolínská, Praha 9 - Újezdu nad Lesy. V bytě je designový nábytek, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, vstupní dveře na kartu. U rezidence jsou volná venkovní parkovací stání. V komplexu je možné využít kompletní wellness služby. Dobrá dopravní dostupnost do centra města - autem cca 20 min, BUS metro Černý Most 10 min, vlak 25 min Masarykovo nádraží.
 

Byt 2+1 - Praha (ID 2354)

17500,- Kč/měsíc
Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 2+1, 52 m2, ve 3.NP cihlového domu, v ul. Gutova, Praha 10 – Strašnice. Dispozice bytu – z centrální chodby s šatní stříní se vchází do kuchyně, obývacího pokoj, ložnice, koupelny a WC. V kuchyni se nachází moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. K bytu náleží sklepní kóje umístěná v suterénu domu. Kolem domu je oplocená zahrada, kterou může nájemce užívat. Dům se nachází v příjemné lokalitě, vedle parku Gutovka a ZŠ, s výbornou dostupností do centra Prahy. V místě je veškerá občanská vybavenost, parkování je možné před domem nebo v jeho okolí.

Byt 1+kk - Praha 9, Újezd nad Lesy (ID 2266)

v RK
Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, o podlahové ploše 24 m2 s terasou 3 m2, který se nachází v luxusní rezidence, ul. Starokolínská, Praha 9 - Újezdu nad Lesy. V bytě je vestavěný designový nábytek, prostorná šatní skříň a kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V areálu rezidence jsou volná venkovní parkovací stání. V komplexu je možné využít kompletní wellness služby - bazén, sauna, pára, posilovna, masáže, sol. jeskyně atd. Dobrá dopravní dostupnost do centra města - autem cca 20 min, BUS metro Černý Most 10 min.

Byt 2+kk - Praha 9, Újezd nad Lesy (ID 303)

v RK
Nabízíme k pronájmu apartmán 2+kk, o podlahové ploše 60 m2, terasa 30 m2 s hezkým výhledem, který se nachází v rezidenci v ulici Starokolínské, Praha 9 - Újezd nad Lesy. Jedná se o byt v budově s recepcí a příjemnou kavárnou. V bytě je designový nábytek, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, dřevěná podlaha, vstupní dveře na kartu. U rezidence jsou volná venkovní parkovací stání. V komplexu je možné využít kompletní wellness služby (bazén, sauna, pára, posilovna, masáže, sol. jeskyně atd.). Dobrá dopravní dostupnost do centra města - autem cca 20 min, BUS metro Černý Most 10 min.
 

Byt 1+kk - Lety, okr. Praha - západ (ID 2332)

14.900,- Kč/měsíc
Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, 37 m2, s krytou terasou a zahradou 16 m2, v 1.NP domu, ul. Karlštejnská, Lety. K bytu náleží sklep a venkovní parkovací stání. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem - kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC. Dům se nachází v místě s velmi dobrou dostupností do Prahy, u domu zastávka BUS na metro B – Zličín nebo na vlak - Řevnice s dojezdem cca 35 min na Hl. nádraží . Veškerá občanská vybavenost v okolí domu.

Tato nemovitost je již pronajata...

Byt 2+kk - Praha 10, Strašnice (ID 2325)

15.000,- Kč
Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk, 52 m2, ve 3.NP cihlového domu s výtahem, v ul. Černokostelecká, Praha 10 – Strašnice. Dispozice bytu – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, chodba s šatní skříní, koupelna a WC. V kuchyni se nachází moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. K domu náleží oplocená zahrada 820 m2, kterou může nájemce užívat. Dům se nachází v příjemné lokalitě, nedaleko zastávky tram, s výbornou dostupností do centra Prahy. V místě je veškerá občanská vybavenost, parkování je možné před domem nebo v jeho okolí.

Tato nemovitost je již pronajata...

Byt Byt 2+1 - Praha 10, Strašnice (ID 2323)

15.000,- Kč
Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 2+1, 62 m2, ve 2.NP cihlového domu, v ul. Věšínova, Praha 10 – Strašnice. Dispozice bytu – obývací pokoj, prostorná kuchyň, ložnice, chodba s vestavěnou skříní, koupelna s vanou a WC. V kuchyni se nachází luxusní kuchyňská linka - myčka, pračka, sporák, trouba, mikrovlnka a lednice s mrazákem. Vlastní etážové topení - kotel Junkers pro topení i TUV. K bytu náleží sklep 5 m2 v suterénu domu. Dům se nachází v příjemné lokalitě, nedaleko metra Strašnická, s výbornou dostupností do centra Prahy. V místě je veškerá občanská vybavenost, parkování je možné před domem nebo v jeho okolí.

Tato nemovitost je již pronajata...

Byt 2+1 - Praha 8, Vysočany (ID 2181)

11.500,- Kč
Nabízíme k pronájmu příjemný byt 2+1, 41 m2, který se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem, v ulici Kolbenova, Praha 9. Dispozice bytu: předsíň, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a pračkou a WC. Podlahové krytiny - dřevěné parkety, vytápění - wafky. Byt je po rekonstrukci koupelny, nově vymalován a připraven k nastěhování. Výhled z oken do parku. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště. Dobrá dopravní dostupnost do centra města. Energie budou přepsány na nového nájemce.

Byt 1+kk - Praha 3, Žižkov (ID 2308)

13.000,- Kč
Nabízíme k pronájmu nový a vybavený byt 1+kk, 41m2, který se nachází v 6. patře nově zrekonstruovaného domu s výtahem, v ul. Buchovcova, Praha 3 - Žižkov. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou (el.trouba, sklokeramická varná deska, digestoř). K bytu náleží sklep, umístěný v suterénu domu. Dům se nachází v příjemné lokalitě nedaleko parku Vítkov a sportovního areálu Pražačka (bazén), s širokou možností volnočasového vyžití. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště, v okolí se nachází i velké množství zajímavých restaurací a kaváren. Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy - stanice tram 2 min chůze od domu, dojezd 5 min metro A Želivského a 10 min metro C Hlavní nádraží. Byt je k nastěhování ihned.
 

Byt Byt 1+kk - Praha 2 - Vinohrady (ID 2290)

12000,- Kč/měsíc
Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný a vybavený byt 1+kk, 25m2, který se nachází ve 3. patře nově zrekonstruovaného secesního domu s výtahem, v ul. Slavíkova, Praha 2 - Vinohrady. Byt je vybaven nábytkem a moderní kuchyňskou linkou se zabudovanou pračkou. K bytu naleží sklep, umístěný v suterénu domu. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště, v okolí se nachází i velké množství zajímavých restaurací a kaváren. Možnost volnočasového vyžití v Riegrových sadech - 3 minuty chůze od domu. Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy - stanice metra Jiřího z Poděbrad se nachází 5 min. chůze od domu. Byt je k nastěhování ihned.

Byt 1+kk - Praha 9, Újezd nad Lesy (ID 2265)

v RK
Nabízíme k pronájmu nový byt 1+kk, o podlahové ploše 27 m2 s terasou 4 m2, který se nachází v luxusní rezidence, ul. Starokolínská, Praha 9 - Újezdu nad Lesy. V bytě je vestavěný designový nábytek, prostorná šatní skříň a kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V areálu rezidence jsou volná venkovní parkovací stání. V komplexu je možné využít kompletní wellness služby. Dobrá dopravní dostupnost do centra města - autem cca 20 min, BUS metro Černý Most 10 min.

Byt 1+kk - Praha 9, Újezd nad Lesy (ID 2264)

v RK
Nabízíme k pronájmu nový byt 1+kk, o podlahové ploše 27 m2 s terasou 13 m2, který se nachází ve 2. patře luxusní rezidence, ul. Starokolínská, Praha 9 - Újezdu nad Lesy. V bytě je vestavěný designový nábytek, prostorná šatní skříň a kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V areálu rezidence jsou volná venkovní parkovací stání. V komplexu je možné využít kompletní wellness služby. Dobrá dopravní dostupnost do centra města - autem cca 20 min, BUS metro Černý Most 10 min.
 

Byt 2+kk - Praha 5, Hlubočepy (ID 2263)

v RK
Nabízíme k pronájmu vybavený byt 2+kk, 78 m2, se zahradou 100 m2, v 1.NP domu, ul. Devonská, Praha 5. K bytu náleží sklep a vnitřní garážové stání. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem - kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, ložnice, chodba, koupelna s vanou a WC. V ložnici a na chodbě jsou vestavěné skříně. Na zahradě dřevěná terasa, zahradní domek, okrasná zeleň. Dům se nachází v místě s výbornou dostupností do centra Prahy, nedaleko domu zastávka BUS a TRAM s napojením na metro B – Smíchovské nádraží. Veškerá občanská vybavenost v okolí domu.

Tato nemovitost je již pronajata...
 

Byt 1+kk - Praha 8, Kobylisy (ID 2248)

13.900,- Kč/měs.
Nabízíme k pronájmu byt 1+kk s balkonem, 39 m2, ve 2.NP novostavby cihlového domu s výtahem (Atrium Kobylisy), ul. Čumpelíkova, Praha 8. K bytu náleží prostorný sklep 6 m2 a vnitřní garážové stání. Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem - nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, chodba s vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a WC. V bytě je podlahové vytápění a v oknech venkovní žaluzie. Dům se nachází v místě s výbornou dostupností do centra Prahy, nedaleko domu zastávka TRAM a stanice metra C – Kobylisy. Veškerá občanská vybavenost v okolí domu. K nastěhování od 1.12.2019.

Tato nemovitost je již pronajata...

Byt 1+kk - Praha 10 - Vršovice (ID 2205)

12.900,- Kč
Nabízíme k pronájmu nový byt 1+kk, 36 m2, v 6.NP zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem, v ul. Holandské, Praha 10 – Vršovice. Dispozice bytu – obývací pokoj s kuchyňským koutem, chodba s vestavěnou skříní, koupelna s vanou a WC. K bytu náleží sklep 2,5 m2 v suterénu domu. V mezipatře lze využívat společný balkon. Dům se nachází v příjemné lokalitě, nedaleko náměstí Svatopluka Čecha, s výbornou dostupností do centra Prahy. Veškerá občanská vybavenost, parkování je možné před domem nebo v jeho okolí.

Tato nemovitost je již pronajata...

Byt 3+kk - Úvaly, okr. Praha - východ (ID 2141)

v RK
Nabízíme k pronájmu zařízený byt 3+kk, 75 m2 s balkonem + parkovací stání, ve 2. patře nového cihlového domu, v ul. Dalmatská, Úvaly. Byt se sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dalších dvou pokojů, chodby, koupelny s vanou a WC a technické místnosti. K bytu je možné využít parkovací stání v suterénu domu. Byt se nachází v klidné lokalitě s dětským hřištěm a s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy, autem 30 min, vlakem 20 min. Veškerá občanská vybavenost v okolí (pošta, lékárna, obchody, škola, školka, atd.).

Tato nemovitost je již pronajata...

Byt Byt 1+kk - Praha (ID 2240)

14.900,- Kč
Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný a vybavený byt 1+kk, 25m2 s balkonem, který se nachází ve 2. patře nově zrekonstruovaného secesního domu s výtahem, v ul. Slavíkova, Praha 2 - Vinohrady. Byt je vybaven nábytkem a moderní kuchyňskou linkou se zabudovanou pračkou. K bytu naleží sklep, umístěný v suterénu domu. Veškerá občanská vybavenost v místě bydliště, v okolí se nachází i velké množství zajímavých restaurací a kaváren. Možnost volnočasového vyžití v Riegrových sadech - 3 minuty chůze od domu. Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy - stanice metra Jiřího z Poděbrad se nachází 5 min. chůze od domu. Byt je k nastěhování ihned.