Komerční prostor Prostory a objekty pro podn. - Praha 9, Újezd nad Lesy (ID 2107)

8000,- Kč
Pronájem vybaveného kosmetického a masážního studia o podlahové ploše 15 m2 v rezidenčním komplexu s kompletními wellness službami - bazén, sauna, pára, posilovna, sol. jeskyně atd. Dobrá dopravní dostupnost do centra města - autem cca 20 min, BUS metro Černý Most 10 min. V areálu komplexu je dostatek parkovacích míst pro klienty studia.

Komerční prostor Administrativní prostory - Praha 3 - Žižkov (ID 2218)

7.500,- Kč
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor 30 m2, se vstupem z ulice, v přízemí zrekonstruovaného cihlového domu, v ul. Bořivojova, Praha 3 – Žižkov. Nebytový prostor se sestává z kanceláře, chodby a WC. K nebytovému prostoru náleží přístup na společnou zahradu s grilem a posezením, kterou lze v letních měsících využít k relaxaci nebo pracovním schůzkám. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě Prahy 3, nedaleko Riegrových sadů (cca 3 minuty chůze), s výbornou dostupností do centra Prahy MHD - tram a metro –„A“, stanice Jiřího z Poděbrad nebo tram Seifertova. Parkování je možné před domem nebo v jeho okolí.

Tato nemovitost je již pronajata...

Komerční prostor Prostory a objekty pro podn. - Praha 9, Újezd nad Lesy (ID 2108)

5000,- Kč
Pronájem prostoru k podnikání (např. kosmetika, poradenská činnost atd.) o podlahové ploše 9 m2 v rezidenčním komplexu s kompletními wellness službami - bazén, sauna, pára, posilovna, sol. jeskyně atd. Dobrá dopravní dostupnost do centra města - autem cca 20 min, BUS metro Černý Most 10 min. V areálu komplexu je dostatek parkovacích míst pro klienty.